سبد خرید من موارد 0
پیام مدیر عامل

فروشگاه اینترنتی پوسترمارکت تلفیقی است از دانش، تخصص و تجربه مدیریت جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان. ما بر این باوریم که توسعه ی فروشگاه پوسترمارکت جز با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص و با صداقت تحقق نخواهد یافت و چه بسا حمایت مشتریان و همکاران عزیز نیز از این قاعده مستثنا نخواهد بود.
در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری، ارتقای کیفیت خدمات، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده، نه یک شعار، که برای ما یک اعتقاد و باور است.
تدوین سیاست های توسعه ای در جهت نیل به هدف نهایی فروشگاه پوسترمارکت که همان خلق بالاترین ارزش برای مشتریان و کسب حداکثر رضایت از آنان است، در دستور کار پوسترمارکت قرار گرفته و به همین منظور نیز افزایش بهره وری، بهبود مستمر، ارتقای دانش فنی و کاهش هزینه ها جزو  اولویت ها و برنامه های مدیریت پوسترمارکت است.
در این میان فروشگاه پوسترمارکت به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید و اندیشمندانه مدیر عامل همواره تلاش خواهد نمود تا گام هایی در جهت رشد و تعالی خود برداشته و اهداف از پیش تعیین شده اش را محقق سازد. 

                                                                                     مهدی مرادی
                                                                        
مدیر عامل فروشگاه پوسترمارکت