سبد خرید من موارد 0
درباره پوستر مارکت

پوسترمارکت فعالیت خود را از سال 1396 آغاز نموده و همیشه سعی بر این داشته که با به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولی را که امروزه به عنوان کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواری نامیده می شود با کیفیت عالی و قیمتی مناسب برای همکاران دکوراسیون داخلی و سایر مشتریان و کاربران عزیز ارائه نماید. همچنین کیفیت محصول و ارسال به موقع آن از اهداف مهم فروشگاه پوسترمارکت می باشد چرا که رضایتمندی مشتری ما را به هدفی که داریم زودتر خواهد رساند.
جنس کاغذ دیواری های ارائه شده در فروشگاه پوسترمارکت ساخت کشور ترکیه، ایتالیا و آلمان بوده و به هیچ عنوان از کاغذهای نامرغوب و غیر استاندارد استفاده نمی شود چرا که فروش محصول غیر استاندارد باعث عدم رضایت مشتری و نهایتا منجر به بدنامی این مجموعه خواهد بود. در حال حاضر محصولات پوسترمارکت با کیفیت بالا و طبق استاندارد روانه ی بازار می شود.
در ضمن باید گفت که پوسترمارکت قصد دارد در آینده و طبق برنامه های تدوین شده، علاوه بر فروش کاغذدیواری سه بعدی و پوستری محصولات دیگری را نیز در زمینه دکوراسیون داخلی به بازار عرضه نماید.
ارائه کاغذ دیواری سه بعدی و پوستری در طرح ها و نقشهای جدید و مدرن، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین گردد و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.
تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال هدیه به دیگران خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم. شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت
ثبت نام ، جهت خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه اقدام کنید.


درباره فروشگاه Poster market
محصولات عالی برای اشخاص عالی

مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد، و از همه مهم تر کمبود وقت، سبب می شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت گیر تبدیل گردد.

فروشگاه پوسترمارکت از سال 1396در زمینه ی فروش محصولات کاغذ دیواری سه بعدی و پوستری کمپانی پرفکت PERFECT فعالیت دارد. این شرکت در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داد و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است. 

فروشگاه پوسترمارکت اکنون با اتکا به تجربه های خود در تجارت و مشتر‌ی مداری و با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها در صنعت ارتباطات، اقدام به ایجاد مركز خريد اینترنتی Postermarket.ir نموده تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش برای مشتریان پر مشغله در عصر ارتباطات باشد.
 
هدف مدیریت پوسترمارکت خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تأمین رضایت حداکثری آن ها است. 
خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.  

شما می توانید جهت ثبت سفارش و خرید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

مشاهده محصولات